See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acord-cadru de furnizare Soluție integrată de infrastructură de date elDAS
Description: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Soluție integrată de infrastructură de date eIDAS”. Termen limită de solicitare clarificări la documentație atribuire: 18 zile anterior datei limită de depunere ofertei. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 5129783_2025_PAAPD1572549
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48626000 Clustering software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Soluție integrată de infrastructură de date eIDAS”. Cantitatea minimă estimată a acordului-cadru 1 complet; Cantitatea maximă estimată a acordului-cadru 3 complete; Cantitățile estimate ale celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi încheiat: cantitatea minimă 1 complet; cantitatea maximă 2 complete. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat: 42.968.351,20 lei fără TVA.
Internal identifier: 1