See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka laboratorního a analytického vybavení pro projekt EU4Moldova SFS – Production
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je realizace dodávek v rámci projektu „EU4Moldova: Sustainable Food Systems – Production project“, jehož cílem je posílení moldavských laboratorních a výzkumných kapacit v oblasti udržitelného zemědělství, analýzy půd a rostlin, fytopatologie, mikrobiologie a testování konopí. Zadavatel nepřipouští variantní řešení. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky laboratorního a analytického vybavení a souvisejících služeb, v 7 částech (A – G) zahrnující: A) Laboratorní sklo a vybavení pro přípravu vzorků B) Analytické a měřicí přístroje C) Vybavení fytopatologické a bakteriologické laboratoře D) Mikroskopy E) Analytické vybavení – chromatograf, spektrometr F) SEM a pokročilé zobrazovací zařízení G) Fotografické a dokumentační vybavení
Internal identifier: 2 Č.j.: 280315/2026-1-CRA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus, 33124110 Diagnostic systems, 38510000 Microscopes, 38432200 Chromatographs, 38511100 Scanning electron microscopes, 38650000 Photographic equipment
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: F) SEM a pokročilé zobrazovací zařízení
Description: - dodávka Scanning Electron Microscope (SEM), - dodávka zařízení pro přípravu vzorků SEM (potahovače, vakuové systémy, příslušenství), - dodávka stolů pro izolaci vibrací, záložních systémů napájení a pomocné infrastruktury, - dodávka pracovních stanic a softwaru pro zpracování dat SEM a analýzu obrazu, - instalace, kalibrace a specializované školení uživatelů.
Internal identifier: F) SEM a pokročilé zobrazovací zařízení
Main classification (cpv): 38511100 Scanning electron microscopes
Lot: LOT-0001
Title: A) Laboratorní sklo a vybavení pro přípravu vzorků
Description: - dodávka laboratorního skla (odměrné baňky, kádinky, kuželové baňky, pipety, zkumavky, Soxhletovy baňky, kelímky, kyvety atd.) - dodávka základních laboratorních přístrojů a příslušenství pro přípravu vzorků, - dodávka zařízení pro mletí, prosévání a homogenizaci vzorků, - dodávka topného a základního tepelného zařízení (muflové pece, hořáky, trouby, termostaty), - dodávka laboratorních přístrojů pro destilaci, mletí a přípravu vzorků, - dodávka pomocných laboratorních nástrojů a spotřebního materiálu potřebného pro běžný laboratorní provoz.
Internal identifier: A) Laboratorní sklo a vybavení pro přípravu vzorků
Lot: LOT-0002
Title: B) Analytické a měřicí přístroje
Description: - dodávka analyzátorů vlhkosti, analytických a přesných vah, - dodávka pH metrů, vodivostních měřičů a víceparametrových měřicích přístrojů, - dodávka fotometrických a kolorimetrických přístrojů, - dodávka plamenových fotometrů a iontově selektivních měřicích systémů, - dodávka analytického softwaru a systémů pro sběr dat, kde je to relevantní.
Internal identifier: B) Analytické a měřicí přístroje
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Lot: LOT-0003
Title: C) Vybavení fytopatologické a bakteriologické laboratoře
Description: - dodávka biologicky bezpečných pracovních stanic i s laminární prouděním vzduchu, - dodávka sterilizačního zařízení včetně autoklávů a suchých sterilizačních pecí, - dodávka inkubátorů a termostatických komor, - dodávka centrifug, laboratorních chladniček a mrazniček, - dodávka laboratorního vybavení pro mikrobiologickou kultivaci a diagnostiku, - dodávka zařízení pro označování, manipulaci a skladování vzorků.
Internal identifier: C) Vybavení fytopatologické a bakteriologické laboratoře
Main classification (cpv): 33124110 Diagnostic systems
Lot: LOT-0004
Title: D) Mikroskopy
Description: - dodávka binokulárních a trinokulárních mikroskopů, - dodávka softwaru pro snímání, analýzu a dokumentaci obrazu, - dodávka příslušenství k mikroskopům a osvětlovacích systémů.
Internal identifier: D) Mikroskopy
Main classification (cpv): 38510000 Microscopes
Lot: LOT-0005
Title: E) Analytické vybavení – chromatograf, spektrometr
Description: - dodávka systému High-Performance Liquid Chromatography (HPLC) s vhodnými detektory, - dodávka přenosných a laboratorních spektrometrických analyzátorů (e.g. NIR technology), - dodávka zařízení pro přípravu vzorků pro analýzu konopí a konopí, - dodávka analytického softwaru a kalibračních modelů pro stanovení kanabinoidů, - dodávka referenčních a screeningových nástrojů pro kontrolu kvality konopných a konopných produktů.
Internal identifier: E) Analytické vybavení – chromatograf, spektrometr
Main classification (cpv): 38432200 Chromatographs
Lot: LOT-0007
Title: G) Fotografické a dokumentační vybavení
Description: - dodávka profesionálních digitálních fotoaparátů a objektivů, - dodávka digitálních mikroskopických kamer a zobrazovacích systémů, - dodávka stativů, osvětlovacích systémů a fotografického příslušenství, - dodávka zařízení pro vědeckou dokumentaci a reporting, - dodávka nástrojů pro zpracování a archivaci obrazu.
Internal identifier: G) Fotografické a dokumentační vybavení
Main classification (cpv): 38650000 Photographic equipment