See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Instalații de odorizare
Description: Entitatea contractantă intenționează să încheie un contract sectorial având ca obiect Instalații de odorizare Data limita pana la care operatorii economici au dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legatura cu documentatia de atribuire, este a 18-a zi zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor, conform prevederilor art. 173 Legea nr. 99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea si completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizitiilor publice. Termenul-limita în care entitatea contractanta va raspunde în mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare conform prevederilor art. 172 alin. 2, coroborat cu art. 173 din Legea nr. 99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea si completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizitiilor publice, este: a 11-a zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 104203
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113300 Safety installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Instalații de odorizare. Natura și cantitatea produselor sunt conform documentatiei de atribuire. Durata de valabilitate a contractului: 15 luni de la semnarea între părți Termenul de furnizare al produselor este de maxim 12 luni de la semnarea contractului de către ambele părţi.
Internal identifier: 1