See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Осъществяване на авторски надзор по време на строителството на обект: „Основен ремонт на ул. „Младежка“ в участъка от бул. "Република" до ул. "Тихомир", вкл. ремонт на пешеходен подлез при сп. "Драгаш" и транспортно съоръжение - автомобилен надлез над Елпромско дере, по плана на 16-ти м.р., гр. Варна““
Description: При изпълнение на поръчката следва да се извърши осъществяване на авторски надзор по време на строителството на обект: „Основен ремонт на ул. „Младежка“ в участъка от бул. "Република" до ул. "Тихомир", вкл. ремонт на пешеходен подлез при сп. "Драгаш" и транспортно съоръжение - автомобилен надлез над Елпромско дере, по плана на 16-ти м.р., гр. Варна“
Internal identifier: 461429
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001