2. Procedure
Procedure
Title: Dzierżawa analizatorów wraz z sukcesywnymi dostawami odczynników, kontroli, kalibratorów i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń koagulologicznych
Description: Dzierżawa analizatorów wraz z sukcesywnymi dostawami odczynników, kontroli, kalibratorów i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń koagulologicznych, szczegółowo opisana w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifier: DZP-271-2-49/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający stosuje procedurę przyśpieszoną z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Dostawa przedmiotu zamówienia jest konieczna względem wykonywania przez Zamawiającego podstawowego celu działalności, tj. pomocy pacjentom pediatrycznym. W związku z dużym zużyciem zestawów oraz koniecznością zabezpieczenia możliwości zakupu odczynników celem zagwarantowania ciągłości badań, skrócenie procedury wyboru Wykonawcy jest konieczne i uzasadnione.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Dzierżawa analizatorów wraz z sukcesywnymi dostawami odczynników, kontroli, kalibratorów i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń koagulologicznych, szczegółowo opisana w załączniku nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifier: Dzierżawa analizatorów wraz z sukcesywnymi dostawami odczynników, kontroli, kalibratorów i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania oznaczeń koagulologicznych
Options:
Description of the options: Zasady prawa opcji zostały przez Zamawiającego szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności załączniku nr 1 (projekt umowy) oraz załączniku nr 3 (kalkulacja cenowa - opis przedmiotu zamówienia)