See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa gadżetów z odblaskiem, gadżetów rowerowych i gadżetów promocyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w celu promocji bezpieczeństwa
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gadżetów z odblaskiem, gadżetów rowerowych i gadżetów promocyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w celu promocji bezpieczeństwa. 2. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Internal identifier: OR-D-III.272.26.2026.LB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39294100 Information and promotion products
Additional classification (cpv): 39221150 Vacuum flasks, 39225710 Bottles, 31521320 Torches, 18143000 Protective gear, 34432000 Parts and accessories for bicycles, 18522000 Wristwatches, 35113480 Protective wristbands, 22462000 Advertising material, 18930000 Sacks and bags, 35121600 Tags, 18931100 Rucksacks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I – Gadżety rowerowe
Description: 1) dzwonek rowerowy – 700 sztuk; 2) zapięcie rowerowe na kluczyk pokryte odblaskowym materiałem – 700 sztuk; 3) zestaw narzędzi do naprawy roweru – 600 sztuk; 4) lampka rowerowa przód + tył, licznik, klakson – 600 zestawów; 5) sakwa rowerowa z podglądową folią na telefon – 300 sztuk; 6) torba sakwa do roweru/hulajnogi typu zamknięta – 300 sztuk; 7) rękawiczki rowerowe – 300 par; 8) patyczki odblaskowe na szprychy – 500 zestawów; 9) pompka rowerowa – 200 sztuk;
Internal identifier: OR-D-III.272.26.2026.LB/I
Additional classification (cpv): 22462000 Advertising material, 34432000 Parts and accessories for bicycles, 18143000 Protective gear, 31521320 Torches, 18930000 Sacks and bags
Options:
Description of the options: 1. Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji dla części I, tj.: 1) dzwonek rowerowy do 140 sztuk; 2) zapięcie rowerowe na kluczyk pokryte odblaskowym materiałem do 140 sztuk; 3) zestaw narzędzi do naprawy roweru do 120 sztuk; 4) lampka rowerowa przód + tył, licznik, klakson do 120 zestawów; 5) sakwa rowerowa z podglądową folią na telefon do 60 sztuk; 6) torba sakwa do roweru/hulajnogi typu zamknięta do 60 sztuk; 7) rękawiczki rowerowe do 60 par; 8) patyczki odblaskowe na szprychy do 100 zestawów; 9) pompka rowerowa do 40 sztuk. 2. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy, będących załącznikiem nr 3.1 do SWZ. W przypadku uruchomienia opcji dla poszczególnych części zamówienia, będzie ona realizowana na warunkach tożsamych jak zamówienie podstawowe.
Lot: LOT-0002
Title: Część II – Gadżety odblaskowe
Description: 1) smycz z elementem odblaskowym i bezpiecznym zapięciem u góry – 3 000 sztuk; 2) obroża dla psa LED – 400 sztuk; 3) plecak z elementami odblaskowymi – 500 sztuk; 4) worko-torba z elementami odblaskowymi – 500 sztuk; 5) mały parasol automatyczny z materiału odblaskowego – 1000 sztuk; 6) chwost odblaskowy – 700 sztuk; 7) odblaskowe sznurowadła do butów – 700 par; 8) maskotka odblaskowa w kształcie zwierzątka – 4000 sztuk; 9) szelki odblaskowe – 900 sztuk; 10) zawieszka miękka certyfikowana z poddrukiem – 1000 sztuk;
Internal identifier: OR-D-III.272.26.2026.LB/II
Additional classification (cpv): 22462000 Advertising material, 35121600 Tags, 18931100 Rucksacks, 18930000 Sacks and bags
Description of the options: 1. Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji dla części II, tj.: 1) smycz z elementem odblaskowym i bezpiecznym zapięciem u góry do 600 sztuk; 2) obroża dla psa LED do 80 sztuk; 3) plecak z elementami odblaskowymi do 100 sztuk; 4) worko-torba z elementami odblaskowymi do 100 sztuk; 5) mały parasol automatyczny z materiału odblaskowego do 200 sztuk; 6) chwost odblaskowy do140 sztuk; 7) odblaskowe sznurowadła do butów do 140 par; 8) maskotka odblaskowa w kształcie zwierzątka do 800 sztuk; 9) szelki odblaskowe do 180 sztuk; 10) zawieszka miękka certyfikowana z poddrukiem do 200 sztuk. 2. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy, będących załącznikiem nr 3.2 do SWZ. W przypadku uruchomienia opcji dla poszczególnych części zamówienia, będzie ona realizowana na warunkach tożsamych jak zamówienie podstawowe.
Lot: LOT-0003
Title: Część III – Gadżety promocyjne
Description: 1) smartwatch dla dzieci – 150 sztuk; 2) butelka termos – 600 sztuk; 3) butelka bidon – 600 sztuk; 4) bluza bawełniana z elementem odblaskowym – 200 sztuk; 5) latarka czołowa – 300 sztuk; 6) latarka aluminiowa – 500 sztuk; 7) opaska identyfikacyjna dla dziecka – 900 sztuk.
Internal identifier: OR-D-III.272.26.2026.LB/III
Additional classification (cpv): 22462000 Advertising material, 35121600 Tags, 31521320 Torches, 39225710 Bottles, 39221150 Vacuum flasks, 18522000 Wristwatches, 35113480 Protective wristbands
Description of the options: 1. Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji dla części III, tj.: 1) smartwatch dla dzieci do 30 sztuk; 2) butelka termos do 120 sztuk; 3) butelka bidon do 120 sztuk; 4) bluza bawełniana z elementem odblaskowym do 40 sztuk; 5) latarka czołowa do 60 sztuk; 6) latarka aluminiowa do 100 sztuk; 7) opaska identyfikacyjna dla dziecka do 180 sztuk. 2. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy, będących załącznikiem nr 3.3 do SWZ. W przypadku uruchomienia opcji dla poszczególnych części zamówienia, będzie ona realizowana na warunkach tożsamych jak zamówienie podstawowe.