2. Procedure
Procedure
Title: (2026-ESO-170) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas
Description: (2026-ESO-170) Vaizdo stebėjimo sistemų su intelektika projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas. Pirkėjas suteikia galimybę tiekėjams apžiūrėti transformatorines pastotes, patekti į jų vidų (skirstyklos patalpą). Pirkime keliami kvalifikacijos reikalavimai. Pasiūlymai bus vertinami pagal ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo kriterijų – kainą. Pirkime taikomas reikalavimas, jog tiekėjo pasiūlyme tiekti prekes trečiųjų šalių kilmės produktų dalis, negali sudaryti daugiau kaip 50 procentų visos pasiūlytos produktų vertės. Per didele ir nepriimtina pasiūlymo kaina bus laikoma tokia kaina, kuri viršys 200 00,00 EUR be PVM. Su laimėjusiu tiekėju Sutartis sudaroma maksimaliai galimai Sutarties vertei – 200 000,00 EUR be PVM sumai.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125300 Security cameras
Additional classification (cpv): 31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits, 32420000 Network equipment, 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0