2. Procedure
Procedure
Title: 3.2.2 KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SYSTEMU CIEPŁOWNICZEGO
Description: 1. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m.Lublin 2. Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Tarnobrzeg 3. Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Lesko 4. Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Wólka Gościeradowska 5. Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Siemierowice 6. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. ORZYSZ K-591 kotł 172,242,263 7. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. ORZYSZ K-591 i K-592 kotł 1,65,12 8. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. WĘGORZEWO 9. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. GIŻYCKO Moniuszki 10. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. SZEROKI BÓR 11. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. HAJNÓWKA 12. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. OSOWIEC K-466 i K-465 13. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Grupa 14. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Chorągiewka 15. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Łask 16. Wykonanie obsługi serwisowej węzłów w bud. 37, 41, 34 ,99, 178 w KW Gdynia Babie Doły 17. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Regny 18. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Osówiec 19. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Leźnica Wielka 20. Wykonanie obsługi serwisowej węzłów w KW Grudziadz Cytadela i KW Grudziądz,ul. Legionów. 21. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Rzucewo 22. Wykonanie obsługi serwisowej węzłów w KW Bydgoszcz, ul. Fabryczna. 23. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w sezonie letnim (kotłownia na paliwo stałe w budynku nr 23) - Kołobrzeg, 24. Kompleksowa obsługa sysytemów ciepłowniczych w KW Chemno i KW Grubno 25. Kompleksowa obsługa sysytemów ciepłowniczych w KW Bożenkowo 26. Kompleksowa obsługa sysytemów ciepłowniczych w KW Gdynia, ul. Dickmana 27. Usługa serwisowa kotłowni olejowych i gazowych oraz węzłów ciepłowniczych w systemach ciepłowniczych w KW Darłowo i Bobolin 28. Usługa serwisowa kotłowni gazowych w systemie ciepłowniczym w KW Komprachcice 29. Usługa serwisowa kotłowni olejowych w systemie ciepłowniczym w KW Ostra Góra
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50721000 Commissioning of heating installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 3.2.2 KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SYSTEMU CIEPLOWNICZEGO
Description: Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m.Lublin Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Tarnobrzeg Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Lesko Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Wólka Gościeradowska Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w m. Siemierowice Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. ORZYSZ K-591 kotł 172,242,263 Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. ORZYSZ K-591 i K-592 kotł 1,65,12 Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. WĘGORZEWO Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. GIŻYCKO Moniuszki Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. SZEROKI BÓR Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. HAJNÓWKA Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w m. OSOWIEC K-466 i K-465 Wykonanie obsługi serwisowej w KW Grupa Wykonanie obsługi serwisowej w KW Chorągiewka Wykonanie obsługi serwisowej w KW Łask Wykonanie obsługi serwisowej węzłów w bud. 37, 41, 34 ,99, 178 w KW Gdynia Babie Doły Wykonanie obsługi serwisowej w KW Regny Wykonanie obsługi serwisowej w KW Osówiec Wykonanie obsługi serwisowej w KW Leźnica Wielka Wykonanie obsługi serwisowej węzłów w KW Grudziadz Cytadela i KW Grudziądz,ul. Legionów. Wykonanie obsługi serwisowej w KW Rzucewo Wykonanie obsługi serwisowej węzłów w KW Bydgoszcz, ul. Fabryczna. Kompleksowa obsługa systemu ciepłowniczego w sezonie letnim (kotłownia na paliwo stałe w budynku nr 23) - Kołobrzeg, Kompleksowa obsługa sysytemów ciepłowniczych w KW Chemno i KW Grubno Kompleksowa obsługa sysytemów ciepłowniczych w KW Bożenkowo Kompleksowa obsługa sysytemów ciepłowniczych w KW Gdynia, ul. Dickmana Usługa serwisowa kotłowni olejowych i gazowych oraz węzłów ciepłowniczych w systemach ciepłowniczych w KW Darłowo i Bobolin Usługa serwisowa kotłowni gazowych w systemie ciepłowniczym w KW Komprachcice Usługa serwisowa kotłowni olejowych w systemie ciepłowniczym w KW Ostra Góra