See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Přístroje, zařízení a vybavení objektu pro vědu a výzkum OBO Těchonín – 1.etapa
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka – nákup přístrojového vybavení do laboratoří nově vybudovaného objektu pro vědu a výzkum OBO Těchonín a provedení obměny přístrojů a zařízení se splněnou životností. Nakupovány budou další potřebné přístroje a zařízení pro podporu plnění úkolů v oblastech obranného biologického výzkumu a ochrany veřejného zdraví v rezortu MO. Pořízen bude taktéž optický zobrazovací systém pro studium progrese modelu onemocnění u malých zvířat pro nové vivárium. Veřejná zakázka je rozdělena na 7 samostatných částí. Podrobná specifikace je uvedena v přílohách 1a) - 1g) zadávací dokumentace.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Přístroj střední pro sekvenaci NGS nanopórovou technologií
Description: Předmětem části č. 6 VZ s názvem „Přístroj střední pro sekvenaci NGS nanopórovou technologií“ je dodávka – nákup 1 ks středního přístroje pro sekvenaci NGS nanopórovou technologií, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1f) ZD.
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers
Lot: LOT-0001
Title: Laboratorní chladnička kombinovaná
Description: Předmětem části č. 1 VZ s názvem „Laboratorní chladnička kombinovaná“ je dodávka – nákup 13 ks laboratorních chladniček kombinovaných, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1a) ZD.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers
Lot: LOT-0002
Title: Mikrobiologické bezpečnostní boxy
Description: Předmětem části č. 2 VZ s názvem „Mikrobiologické bezpečnostní boxy“ je dodávka – nákup 5 ks mikrobiologických bezpečnostních boxů třídy II. - Varianta A a 1 ks mikrobiologického bezpečnostního boxu třídy II. - Varianta B, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1b) ZD.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 42514000 Machinery and apparatus for filtering or purifying gases
Lot: LOT-0003
Title: Anaerobní box
Description: Předmětem části č. 3 VZ s názvem „Anaerobní box“ je dodávka – nákup 2 ks anaerobních boxů, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1c) ZD.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Stolní horizontální autokláv
Description: Předmětem části č. 4 VZ s názvem „Stolní horizontální autokláv“ je dodávka – nákup 4 ks stolních horizontálních autoklávů, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1d) ZD.
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Lot: LOT-0005
Title: Multifunkční hybridní reader mikrotitračních destiček s funkcí snímání buněk
Description: Předmětem části č. 5 VZ s názvem „Multifunkční hybridní reader mikrotitračních destiček s funkcí snímání buněk" je dodávka – nákup 1 ks multifunkčního hybridního readeru mikrotitračních destiček s funkcí snímání buněk, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1e) ZD.
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 38600000 Optical instruments
Lot: LOT-0007
Title: Sestava plynového chromatografu s hmotnostním spektrometrem pro analýzy pracovního ovzduší
Description: Předmětem části č. 7 VZ s názvem „Sestava plynového chromatografu s hmotnostním spektrometrem pro analýzy pracovního ovzduší“ je dodávka – nákup 1 ks sestavy plynového chromatografu s hmotnostním spektrometrem pro analýzy pracovního ovzduší, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1g) ZD.
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 38432210 Gas chromatographs