See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: OOSTAKKER - Capaciteitsproject GO! Campus Impuls + Einstein Atheneum - studieopdracht voor nieuwbouw
Description: Het opmaken van een ontwerp, het opmaken en indienen van een omgevingsvergunningsaanvraag , het opmaken van het uitvoeringsdossier, de aanbesteding en de controle op de uitvoering van de opdracht voor de nieuwbouw van een schoolgebouw te Oostakker overeenkomstig de opdrachtdocumenten en de toepasselijke wetgeving.
Internal identifier: PPP095-6479/6275/GO/21720/22304001/2024/6479/LVD
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: GO/21720/22304001/2024/6479/LVD_1
Main classification (cpv): 71230000 Organisation of architectural design contests
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services