283483-2026 - Result
Latvia – Architectural design services – Projektēšanas un autoruzraudzības pakalpojumi būvobjektiem: Skolas ēkas pārbūve un ēkas fasādes vienkāršota atjaunošana
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleProjektēšanas un autoruzraudzības pakalpojumi būvobjektiem: Skolas ēkas pārbūve un ēkas fasādes vienkāršota atjaunošana
DescriptionProjektēšanas un autoruzraudzības pakalpojumi būvobjektiem: Skolas ēkas pārbūve un ēkas fasādes vienkāršota atjaunošana
Internal identifierSNP2026/03
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleProjektēšanas un autoruzraudzības pakalpojumi objektā “Skolas ēkas pārbūve, Skolas iela 1, Brocēnos, Saldus novadā (kadastra apzīmējums 8405 003 0091 004)”
Options
Description of the optionsatrunātie līguma grozījumi
LotLOT-0002
TitleProjektēšanas un autoruzraudzības pakalpojumi objektā “Ēkas fasādes vienkāršota atjaunošana, Melioratoru iela 9, Namiķi, Lutriņu pagasts, Saldus novadā (kadastra 8466 005 0019 001)”