2. Procedure
Procedure
Title: Tabasalu Kooli peamaja III kooliastme õppekeskkonna rekonstrueerimiseks eel- ja põhiprojekti koostamine
Description: Riigihanke objektiks on Tabasalu Kooli peamaja hoone rekonstrueerimiseks eel- ja põhiprojekti koostamine; uuringute, ekspertiiside, mõõdistamiste ja projekteerimistööde teostamine peatöövõtu korras ning hankija nõustamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 309019-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
Additional classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0000