2. Procedure
Procedure
Title: Izdelava projektne dokumentacije za energetsko prenovo objekta Finančni urad Koper in za preureditev objekta na naslovu Prešernova cesta 11, Radovljica, z upoštevanjem okoljskih vidikov
Description: Izdelava projektne dokumentacije za energetsko prenovo objekta Finančni urad Koper in za preureditev objekta na naslovu Prešernova cesta 11, Radovljica, z upoštevanjem okoljskih vidikov
Internal identifier: ODPDKR-17/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Izdelava projektne dokumentacije za energetsko prenovo objekta Finančni urad Koper, Oddelek za carinjenje Sežana
Description: Izdelava projektne dokumentacije za energetsko prenovo objekta Finančni urad Koper, Oddelek za carinjenje Sežana
Internal identifier: 457026
Lot: LOT-0002
Title: Izdelava projektne dokumentacije za energetsko prenovo objekta Finančni urad Koper, Oddelek za carinjenje Koper
Description: Izdelava projektne dokumentacije za energetsko prenovo objekta Finančni urad Koper, Oddelek za carinjenje Koper
Internal identifier: 457027
Lot: LOT-0003
Title: Izdelava projektne dokumentacije za preureditev objekta Prešernova cesta 11, Radovljica
Description: Izdelava projektne dokumentacije za preureditev objekta Prešernova cesta 11, Radovljica
Internal identifier: 457028