See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa amunicji i granatów w latach 2026-2029 z podziałem na części: Część I zamówienia: 7,62x51 mm nb DA165 do km M134 lub równoważne, Część II zamówienia: 76 mm granat dymny do czołgu LEOPARD lub równoważne, Część III zamówienia: 8,6x70 mm nb .338 lm z poc. LOCK BASE 19,4 g. lub równoważne.
Description: Przedmiotem zamówienia miała być dostawa: 7,62x51 mm nb DA165 do km M134 lub równoważnych w ilości 280 000 szt., 76 mm granatów dymnych do czołgu LEOPARD lub równoważnych w ilości 11 604 szt., 8,6x70 mm nb .338 lm z poc. LOCK BASE 19,4 g. lub równoważnych w ilości 45 000 szt.
Previous notice: 587982-2025
Internal identifier: AU/152/VI/2025
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35331500 Cartridges
Additional classification (cpv): 35331300 Grenades
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 7,62x51 mm nb DA165 do km M134 lub równoważne
Description: Zakup dotyczył dostawy 7,62x51 mm nb DA165 do km M134 lub równoważnych. Dostawy miały być realizowane sukcesywnie do roku 2029. Wymagania i informacje zostały określone w Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Internal identifier: część 1/3
Quantity: 280 000 pieces
Lot: LOT-0004
Title: 76 mm granat dymny do czołgu LEOPARD lub równoważnych
Description: Zakup dotyczył dostawy 76 mm granatów dymnych do czołgu LEOPARD lub równoważnych. Dostawy miały być realizowane sukcesywnie do roku 2029. Wymagania i informacje zostały określone w Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Internal identifier: część 2/3
Main classification (cpv): 35331300 Grenades
Quantity: 11 604 pieces
Lot: LOT-0005
Title: 8,6x70 mm nb .338 lm z poc. LOCK BASE 19,4 g. lub równoważne
Description: Zakup dotyczył dostawy 8,6x70 mm nb .338 lm z poc. LOCK BASE 19,4 g. lub równoważnych. Dostawy miały być realizowane w latach 2026-2027. Wymagania i informacje zostały określone w Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Internal identifier: część 3/3
Quantity: 45 000 pieces