288504-2025 - Result
Poland – Angiography supplies – 31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK
Description1. Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa sond i prowadników oraz mikrocewników, w asortymencie oraz wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ; b. Dzierżawa systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dzierżawa do konsoli do pomiaru FFR zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4a i 4b do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone poniżej: • Pakiet 1 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą systemu do ultrasonogrfii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4a do SWZ); • Pakiet 2 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą konsoli do pomiaru FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4b do SWZ). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obie części.
Previous notice180761-2025
Internal identifier31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33111710 Angiography supplies
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet 1
DescriptionDostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR. • Pakiet 1 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą systemu do ultrasonogrfii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4a do SWZ);
Internal identifierPakiet 1
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Options
Description of the optionszgodnie z załącznikiem nr 10 a - dotyczy wyrobów medycznych
LotLOT-0002
TitlePakiet 2
DescriptionDostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK • Pakiet 2 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą konsoli do pomiaru FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4b do SWZ).
Internal identifierPakiet 2
Description of the optionszgodnie z załącznikiem nr 10 b - dotyczy wyrobów medycznych