Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
Options:
Description of the options: Pentru valoarea estimată este de 16.129.906,98 lei fără T.V.A., autoritatea contractantă are dreptul să opteze pentru achiziția ulterioară de servicii similare de consultanță și supervizare, în condițiile art. 102 litera l) din O.U.G. 114/2011.
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Constanţa (RO223)
Country: Romania