289145-2026 - Competition
Poland – Electrocardiography devices – Dostawa wyposażenia do Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego (dostawa aparatu EKG na wózku jezdnym - 2 sztuki, dostawa spirometru - 5 sztuk i pompy kalibracyjnej – 1 sztuka, dostawa analizatora hematologicznego – 2 sztuki) - 92
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa wyposażenia do Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego (dostawa aparatu EKG na wózku jezdnym - 2 sztuki, dostawa spirometru - 5 sztuk i pompy kalibracyjnej – 1 sztuka, dostawa analizatora hematologicznego – 2 sztuki) - 92
Description1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa wyposażenia do Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego (dostawa aparatu EKG na wózku jezdnym - 2 sztuki, dostawa spirometru - 5 sztuk i pompy kalibracyjnej – 1 sztuka, dostawa analizatora hematologicznego – 2 sztuki). 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices
Additional classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices, 38434570 Haematology analysers
5. Lot
LotLOT-0001
TitleDostawa aparatu EKG na wózku jezdnym - 2 sztuki
DescriptionSzczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Internal identifierCzęść nr 1
Main classification (cpv): 33123220 Cardio-angiography devices
LotLOT-0002
TitleDostawa spirometru - 5 sztuk i pompy kalibracyjnej – 1 sztuka
Internal identifierCzęść nr 2
Main classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices
LotLOT-0003
TitleDostawa analizatora hematologicznego – 2 sztuki
Internal identifierCzęść nr 3
Main classification (cpv): 38434570 Haematology analysers