289980-2026 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur IT-specialisten en aanverwante functies en uitvoering projectopdrachten
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur IT-specialisten en aanverwante functies en uitvoering projectopdrachten
Description: - Inhuur van IT medewerkers en aanverwante functies die onder aansturing en verantwoordelijkheid van het management van de gemeente werken of die zelfstandig een opdracht uitvoeren. Het betreft functies op zowel uitvoerend niveau als op managementniveau. Inhuur voor uitvoering projectopdrachten en inhuur van IT- servicedesk medewerkers voor dagelijkse werkzaamheden op junior, medior en senior niveau. Let op voor perceel 1 wordt een raamovereenkomst afgesloten met maximaal 5 partijen en voor perceel 1 een overeenkomst met 1 partij perceel 1 circa 31.000 uur en perceel 2 circa 400.000 euro per jaar.
Internal identifier: 2025-515
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: IT-specialisten en aanverwante functies en uitvoering projectopdrachten
Description: inhuur IT-specialisten en aanverwante functies en uitvoering projectopdrachten. Het betreffen tijdelijke functies, dan wel tijdelijke invulling van vaste functies voor de periode waarin de vaste bezetting (nog) niet beschikbaar is. circa 31000 uur per jaar
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsopties van 2 keer 24 maanden
Lot: LOT-0002
Title: Flexibele schil van IT-servicedesk medewerkers
Description: Inhuur van IT- servicedesk medewerkers voor dagelijkse werkzaamheden op junior, medior en senior niveau. circa 400.000 euro per jaar
Internal identifier: 2