290545-2022 - ResultRomania-Cluj-Napoca: Electricity meters
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Contoarea monofazate si trifazate de energie electrica
Reference number: RO14476722, P 53/ /2021, pozitia C4,192,194
II.1.2.
Main CPV code
38554000 Electricity meters
II.1.4.
Short description
Achizitia de “Contoarea monofazate si trifazate de energie electrica’’( 4 loturi), necesare asigurarii, stocurilor pentru înlocuirea contoarelor scadente la verificare periodică metrologică, racordarea consumatorilor noi sau alte activități care presupun înlocuirea contoarelor de energie electrică.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 22 (inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor)
Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 17-a si a 12-a zi INAINTE de termenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
2M - Contor static monofazat, 5(40) A (minim), EA+ER
Lot No: 2
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Cantitate maxim estimata acord-cadru: lot 2: 112.300 buc;
4T - Contor static trifazat, 5(100) A (minim), EA, conectare directa
Lot No: 3
Cantitate maxim estimata acord-cadru: lot 3: 112.300 buc
5T - Contor static trifazat, 5(100) A (minim), EA+ER, conectare directa
Lot No: 4
Cantitate maxim estimata acord-cadru: lot 4: 12.600 buc
1M- Contor static monofazat, 5(40) A (minim), EA
Lot No: 1
Cantitate maxim estimata acord-cadru: lot 1: 1.039.600 buc