2. Procedure
Procedure
Title: Burgemeestersluitingen (herpublicatie)
Description: De Opdracht die beschreven is in het beschrijvend document gaat over het professioneel kunnen sluiten en openen van panden naar aanleiding van burgemeestersluitingen. Deze tender betreft de herpublicatie van de eerder gepubliceerde opdracht burgemeestersluitingen d.d. 16-1-2025. Door de gewijzigde CPV-code is er nu sprake van een SAS-dienst. De aanbestedende dienst maakt gebruik van het verlicht regime uit de aanbestedingswet. Het beschrijvend document is aangepast naar aanleiding van de ingediende vragen in de eerder gepubliceerde opdracht d.d. 16-1-2025. De rest van de stukken zijn ongewijzigd gebleven.
Internal identifier: 0002474
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Het betreft een openbare procedure, waarbij selectie en gunning in één ronde worden uitgevoerd. De procedure bevat 1 vragenronde en een bezwaartermijn van 10 dagen wordt gehanteerd.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75241000 Public security services
Additional classification (cpv): 75240000 Public security, law and order services, 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000