290901-2026 - Result
Latvia – Engineering design services – Divlīmeņa gājēju - velosipēdu šķērsojuma uz valsts galvenā autoceļa A1 Rīga (Baltezers) - Igaunijas robeža (Ainaži) pie Medzābakiem būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Contract or concession award notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDivlīmeņa gājēju - velosipēdu šķērsojuma uz valsts galvenā autoceļa A1 Rīga (Baltezers) - Igaunijas robeža (Ainaži) pie Medzābakiem būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
DescriptionDivlīmeņa gājēju - velosipēdu šķērsojuma uz valsts galvenā autoceļa A1 Rīga (Baltezers) - Igaunijas robeža (Ainaži) pie Medzābakiem būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Internal identifierLVC2024/79/AC
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
LotLOT-0000