Short description
Consiliul Județean Prahova intenționează să atribuie contractul de achiziție publică ”Proiectare, inclusiv asistenta tehnică, execuție si echipare pentru obiectivul de investiții ” Reabilitare bloc operator și sistem electric al Spitalului Județean de urgență Ploiești” ce cuprinde:
ETAPA 1