2. Procedure
Procedure
Title: Nefelometru integrator
Description: Prin prezenta achiziție se dorește achiziționarea unui “Nefelometru integrator” în vederea realizării obiectivului final al proiectului finanțat în cadrul celei de-a doua Contribuție Financiară Elvețiană Nerambursabilă Acordată României și Bugetul de Stat, Programul infrastructura pentru cercetarea și monitorizarea emisiilor, Componenta de Program ACTRIS (Infrastructura de cercetare a aerosolilor, norilor și gazelor minore), contract nr.2/ RO-CH/2025. Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări adresate de operatorii economici cu cel putin 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38432000 Analysis apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Nefelometru integrator - 1 buc
Internal identifier: 1