292943-2026 - Result
Czechia – Architectural design services – Dokumentace návrhu souboru domů s funkcí městského bydlení na Papírovém náměstí v Liberci – část A
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDokumentace návrhu souboru domů s funkcí městského bydlení na Papírovém náměstí v Liberci – část A
DescriptionPředmětem plnění této veřejné zakázky je návrh souboru městských domů s bytovou funkcí dostupného bydlení na městských pozemcích v oblasti Papírového náměstí, vypracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti dle normových požadavků, požadavků dotčených orgánů a zadavatele (objednatele) v rámci projektu „Městské Bydlení Papírák 2030“. Zakázka je rozdělena na části. Předmětem plnění této části veřejné zakázky je část A . Další části B, C budou zpracovány jinými zhotoviteli, viz kapitola 10 ZD. V rámci řešení návrhů a projektů je nutná koordinace zhotovitelů částí A, B, C. Dále je součástí plnění návrh dočasného parkování.
Internal identifierPR/AM 2/25
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings, 71320000 Engineering design services, 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
LotLOT-0001