2. Procedure
Procedure
Title: KAM žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų ir žemės sklypų kadastro duomenų nustatymo paslaugos
Description: KAM žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų ir žemės sklypų kadastro duomenų nustatymo paslaugos
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0