2. Procedure
Procedure
Title: Ventilācijas un apgaismojuma būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektu (patvertņu) pielāgošanai un aprīkošanai Ogres novadā
Description: Ventilācijas un apgaismojuma būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektu (patvertņu) pielāgošanai un aprīkošanai Ogres novadā
Internal identifier: ONP2026/42
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0000