295315-2026 - Contract modification
Czechia – Architectural, engineering and planning services – Přístavba prostor v Dejvickém divadle, Zelená 1084/15 - prováděcí projektová dokumentace
Contract modification notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitlePřístavba prostor v Dejvickém divadle, Zelená 1084/15 - prováděcí projektová dokumentace
DescriptionProjektová a inženýrská činnost zahrnující zpracování prováděcí a zadávací projektové dokumentace na základě PD pro spojené Územní a stavební řízení a doplňujících technických doplnění objektu.
Internal identifierVZ/16/2023
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionUzavření Dodatku č. 1 ke Smlouvě o dílo č. VZ/16/2023. Předmět Dodatku č. 1 je rozšíření předmětu díla dle Smlouvy - úprava statické části projektové dokumentace a navýšení počtu hodin autorského dozoru: https://smlouvy.gov.cz/smlouva/37374141