See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izgradnja nove zgrade OŠ "Ljudevit Gaj" Krapina (matične škole) sa školskom sportskom dvoranom na novoj lokaciji u Krapini
Description: Izgradnja nove zgrade Osnovne škole "Ljudevit Gaj" Krapina (matične škole) sa školskom sportskom dvoranom na novoj lokaciji u Krapini
Internal identifier: 1/2026-JN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214210 Primary school construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Izgradnja nove zgrade Osnovne škole "Ljudevit Gaj" Krapina (matične škole) sa školskom sportskom dvoranom na novoj lokaciji u Krapini. Predmetni zahvat izvodi se na području Grada Krapine, katastarskoj čestici broj 4058/1, k.o. Krapina-Grad, u naselju Mihaljekov Jarek, u skladu s Glavnim projektom zajedničke oznake 23/25 koji je sastavni dio dokumentacije o nabavi.