295871-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Dostawa oprogramowania do zarządzania i monitorowania przełącznikami
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa oprogramowania do zarządzania i monitorowania przełącznikami
Description1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oprogramowania do zarządzania i monitorowania przełącznikami, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa oraz Parametry techniczno-funkcjonalne, które określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ Zadanie będzie współfinansowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.05-IZ.01-224/25 Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie 8.5 E-zdrowie
Internal identifierKCO/PN/13/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionDostawa oprogramowania do zarządzania i monitorowania przełącznikami