295875-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Zakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego Centrum Onkologii
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
TitleZakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego Centrum Onkologii
Description1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 2. Przedmiotem umowy jest dostawa, instalacja i kliniczne wdrożenie systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa, umożliwiającego monitorowanie podawanej dawki w czasie rzeczywistym oraz kontrolę pozycjonowania pacjenta podczas radioterapii. System pozwala na wizualizację rozkładu wiązki na ciele pacjenta, weryfikację poprawności użycia bolusów i innych akcesoriów oraz archiwizację zapisu wideo każdej sesji terapeutycznej. Urządzenie zintegrowane z systemem SGRT będzie stosowane w AOS, co zwiększy bezpieczeństwo i przepustowość świadczeń. 3. Parametry techniczno-funkcjonalne sprzętu określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ. Zamówienie obejmuje również: 1) Dostawę systemu (dalej w SWZ sprzętu) do miejsca przeznaczenia, 2) instalacja, uruchomienie, 3) podłączenie dostarczonego sprzętu wraz z integracją z SGRT i akceleratorami będącymi w posiadaniu u Zamawiającego, 4) Zapewnienie kompatybilności systemu z dokumentacją medyczną i standardami DICOM. 5) Dostarczanie aktualizacji klinicznych zgodnych z nowymi wytycznymi AAPM i IEC. 6) szkolenie personelu w zakresie obsługi systemu, interpretacji obrazów Czerenkowa i raportowania wyników. 7) Przekazanie sprzętu medycznego do użytkowania wraz z wszystkimi niezbędnymi atestami, certyfikatami, oprogramowaniem i licencjami bezterminowymi na oprogramowanie, 8) 24 miesięczną gwarancję liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu końcowego odbioru przedmiotu zamówienia”. 9) 36 miesięczny serwis pogwarancyjny liczony od dnia następnego po dniu zakończenia okresu gwarancji Zadanie będzie realizowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.06-IZ.01-216/25, Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie.08.06 Infrastruktura ochrony zdrowia (typ projektu II). Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Internal identifierK.C.O. /PN/77/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurehttps://kco.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Description1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa in vivo dla Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 2. Przedmiotem umowy jest dostawa, instalacja i kliniczne wdrożenie systemu do obrazowania promieniowania Czerenkowa, umożliwiającego monitorowanie podawanej dawki w czasie rzeczywistym oraz kontrolę pozycjonowania pacjenta podczas radioterapii. System pozwala na wizualizację rozkładu wiązki na ciele pacjenta, weryfikację poprawności użycia bolusów i innych akcesoriów oraz archiwizację zapisu wideo każdej sesji terapeutycznej. Urządzenie zintegrowane z systemem SGRT będzie stosowane w AOS, co zwiększy bezpieczeństwo i przepustowość świadczeń. 3. Parametry techniczno-funkcjonalne sprzętu określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ. Zamówienie obejmuje również: 1) Dostawę systemu (dalej w SWZ sprzętu) do miejsca przeznaczenia, 2) instalacja, uruchomienie, 3) podłączenie dostarczonego sprzętu wraz z integracją z SGRT i akceleratorami będącymi w posiadaniu u Zamawiającego, 4) Zapewnienie kompatybilności systemu z dokumentacją medyczną i standardami DICOM. 5) Dostarczanie aktualizacji klinicznych zgodnych z nowymi wytycznymi AAPM i IEC. 6) szkolenie personelu w zakresie obsługi systemu, interpretacji obrazów Czerenkowa i raportowania wyników. 7) Przekazanie sprzętu medycznego do użytkowania wraz z wszystkimi niezbędnymi atestami, certyfikatami, oprogramowaniem i licencjami bezterminowymi na oprogramowanie, 8) 24 miesięczną gwarancję liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu końcowego odbioru przedmiotu zamówienia”. 9) 36 miesięczny serwis pogwarancyjny liczony od dnia następnego po dniu zakończenia okresu gwarancji