See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Novelacija projektne dokumentacije PZI za zaključitev projekta DTS sever, sklop 1 ter izdelava programske idejne zasnove za sklop 2
Description: Novelacija projektne dokumentacije PZI za zaključitev projekta DTS sever, sklop 1 ter izdelava programske idejne zasnove za sklop 2
Internal identifier: 845080118-012-26/ODL
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 446939