2. Procedure
Procedure
Title: Rozšíření městského kamerového dohledového systému – IV. etapa – MČ Brno – Černovice, ul. Řehořova, ul. Krausova
Description: Předmětem veřejné zakázky je výstavba kamerového systému MČ Brno Černovice – rozšíření městského kamerového dohledového systému a jeho připojení k MKDS dle schváleného investičního záměru a technických parametrů pro MKDS dle přílohy platného Provozního řádu MKDS schváleného RMB R8/025 ze dne 1.1.2024. Předmět díla je specifikován SPECIFIKACÍ, SOUPISEM PRACÍ a PROVOZNÍM ŘÁDEM MKDS. Zadavatel zde upozorňuje, že byť v SPECIFIKACI a SOUPISU PRACÍ je uvedena ulice Kneslova, tak je to z důvodu, že kamerový bod je na BD Kneslova, přičemž snímá ulici Krausova a přilehlého parku. Podrobný rozsah dodávek a prací, které zadavatel požaduje realizovat, je blíže specifikován ve SPECIFIKACI, SOUPISU PRACÍ a v PROVOZNÍM ŘÁDU MKDS. Dodávkou stavby se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla, dále provedení všech činností souvisejících.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35125000 Surveillance system
Additional classification (cpv): 45311200 Electrical fitting work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1