297220-2023 - ResultRomania-București: Police cars
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Autospeciale
Reference number: 4453144/2022/467.952
II.1.2.
Main CPV code
34114200 Police cars
II.1.4.
Short description
Autoritatea contractantă intenționează achiziționarea de autospeciale, în cadrul proiectului „Dezvoltarea unui sistem mixt mobil de monitorizare a traficului rutier privind încălcarea regulilor de circulație”.
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Acord cadru - Cantitatea minimă: 300 şi cantitatea maximă: 600
Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 100 şi cantitatea maximă: 300
Valoarea estimată în lei, fără T.V.A. a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat în perioada acordului-cadru: 49.003.023,00.