297725-2026 - Competition
Czechia – Tools – Dynamický nákupní systém - Ruční a elektrické nářadí
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dynamický nákupní systém - Ruční a elektrické nářadí
Description: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je nákup nářadí včetně náhradních dílů a souvisejícího příslušenství pro provozovny zadavatele.
Internal identifier: VZ00681
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zavedení dynamického nákupního systému
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44510000 Tools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kategorie I. - Ruční nářadí
Internal identifier: Kategorie I.
Lot: LOT-0002
Title: Kategorie II. - Elektrické nářadí
Description: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je nákup nářadí včetně náhradních dílů a souvisejícího příslušenství pro provozovny zadavatele
Internal identifier: Kategorie II.
Main classification (cpv): 42650000 Pneumatic or motorised hand tools