See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Medicament pentru sistemul musculo-scheletic
Description: Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze Medicamentul pentru sistemul musculo-scheletic - prin acord cadru pentru 48 luni in conformitate cu caietul de sarcini atasat. „Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor 20 zile”. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11- a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 13199/12.10.2023
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33632000 Medicinal products for the musculo-skeletal system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (1 flacon de 8,3 ml x 14 )
Description: CONFORM CAIET DE SARCINI
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 13)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 12)
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 13)
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 12)
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 11)
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 12 )
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 11 )
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 10 )
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 11 )
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 10 )
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 9 )
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 10 )
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 9 )
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 8 )
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 9 )
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 8 )
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 7 )
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 8 )
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 7 )
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 6 )
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 7 )
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 6 )
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 5 )
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 6 )
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 5 )
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 4 )
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 5 )
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 4 )
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 3 )
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 4 )
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 3 )
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 2 )
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 3 )
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 1, flacon de 8,3 ml x 2 )
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 5,5 ml x 2, flacon de 8,3 ml x 1 )
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: Onasemnogen Abepar-vovec (flacon de 8,3 ml x 2)
Internal identifier: 37