29909-2025 - Result
Netherlands – Dredging and pumping works – AI 2024-0019 - Raamovereenkomst Baggeren Amsterdam
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: AI 2024-0019 - Raamovereenkomst Baggeren Amsterdam
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Voorbereidende werkzaamheden. - Baggeren van watergangen. - Reinigen van duikers. - Verwijderen van begroeiing en fysische verontreinigingen. - Treffen van arbeidshygiënische voorzieningen en veiligheidsmaatregelen. - Vervoeren van baggerspecie naar een definitieve locatie. - Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Internal identifier: AI 2024-0019
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45252124 Dredging and pumping works
Additional classification (cpv): 45240000 Construction work for water projects
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Stadsdelen Noord en Nieuw-West
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Stadsdelen West, Oost, Zuid en Zuidoost en Stadsgebied Weesp
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Amsterdamse Bos. Amsterdamse Bos ligt in de gemeenten Amsterdam, Aalsmeer en Amstelveen