299222-2019 - ResultRomania-Bucharest: Damage or loss insurance services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de asigurare a proprietății – Unitățile 1 și 2 C.N.E. Cernavodă și F.C.N. Pitești pentru daune materiale, toate riscurile, inclusiv distrugere mecanică și electrică
Reference number: 10874881/2019/0682.02
II.1.2.
Main CPV code
66515000 Damage or loss insurance services
II.1.4.
Short description
Incheierea unei polite de asigurare a proprietatii pentru daune materiale – toate riscurile, inclusive distrugere mecanica si electrica pe o perioada de 12 luni, incepand cu 31.5.2019.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Servicii de asigurare a proprietății – Unitățile 1 și 2 C.N.E. Cernavodă și F.C.N. Pitești pentru daune materiale, toate riscurile, inclusiv distrugere mecanică și electrică.