See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Tartu Veeriku kooli ja spordihoone projekteerimine
Description: Hankelepingu esemeks on peatöövõtu korras Tartus, Veeriku tn 41 asuva koolimaja rekonstrueerimise ja selle kõrvale uue spordihoone (Veeriku tn 43) projekteerimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 304469-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000