299372-2026 - Competition
Poland – Architectural design services – Wykonanie dokumentacji projektowej dot. „Dostosowania kampusu Strzelin do wymogów Sanepidu i ppoż.”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleWykonanie dokumentacji projektowej dot. „Dostosowania kampusu Strzelin do wymogów Sanepidu i ppoż.”
DescriptionWykonanie dokumentacji projektowej dot. „Dostosowania kampusu Strzelin do wymogów Sanepidu i ppoż.” - ilość zadań 1.
Internal identifierDZP.242.50.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
LotLOT-0001
Title1 Zadanie.
DescriptionWykonanie dokumentacji projektowej dot. „Dostosowania kampusu Strzelin do wymogów Sanepidu i ppoż”.
Options
Description of the optionsZamawiający nie stosuje opcji