299508-2026 - Competition
Belgium – Architectural, construction, engineering and inspection services – Competentiepool 'Constructie' te Anderlecht - Volledige ontwerpopdracht - Dienstenopdracht - Mededingingsprocedure met onderhandeling
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Competentiepool 'Constructie' te Anderlecht - Volledige ontwerpopdracht - Dienstenopdracht - Mededingingsprocedure met onderhandeling
Description: Het Samenwerkingsakkoord Beliris van 15 september 1993 en zijn Bijakten voorziet verschillende initiatieven om de internationale rol en de hoofdstedelijke functie van Brussel te bevorderen. De Directie Vervoerinfrastructuur van de FOD Mobiliteit en Vervoer (“Beliris”) is belast met de studie, controle en uitvoering van deze initiatieven. Het project waarop de opdracht betrekking heeft, kadert in hoofdstuk 5 - 'Stedelijke ontwikkeling en heropleving' van dit samenwerkingsakkoord van BELIRIS en betreft de renovatie van een opleidingscentrum voor volwassenen, gelegen aan de Bergensesteenweg 1440 te Anderlecht, om er een opleidingscentrum op het gebied van bouwkunde te huisvesten . Deze opdracht heeft betrekking op een volledige ontwerpopdracht, bestaande uit een vast gedeelte en een voorwaardelijk [SH1.1][VB1.2]gedeelte, met aanvullende prestaties zoals: • de studies inzake architectuur, stabiliteit en speciale technieken; • de studie van de gebouwpathologieën; • de prestaties in het kader van de regelgeving met betrekking tot de energieprestatie en het binnenklimaat van gebouwen (EPB); • de brandveiligheidsstudie; • de akoestische en trillingsstudie; • het uitvoeren van een energieaudit; • De fytosanitaire studie en biodiversiteitopmeting; • het opmaken van een beheersplan; • het opmaken van een fasering - Renovatiestrategie en een kwaliteitsplan; • de studie naar de aanwezigheid van asbest (inclusief de herziening van de bestaande asbestinventarissen); • het opstellen van een plan inzake duurzaamheid volgens de GRO-principes; • de toepassing van de BIM-methodologie (Building Information Modeling); • de ondersteuning bij de communicatie.
Internal identifier: Beliris - 2.34.1.2
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Beliris - 2.34.1.2 - 1
Description: Het Samenwerkingsakkoord Beliris van 15 september 1993 en zijn Bijakten voorziet verschillende initiatieven om de internationale rol en de hoofdstedelijke functie van Brussel te bevorderen. De Directie Vervoerinfrastructuur van de FOD Mobiliteit en Vervoer (“Beliris”) is belast met de studie, controle en uitvoering van deze initiatieven. Het project waarop de opdracht betrekking heeft, kadert in hoofdstuk 5 - 'Stedelijke ontwikkeling en heropleving' van dit samenwerkingsakkoord van BELIRIS en betreft de renovatie van een opleidingscentrum voor volwassenen, gelegen aan de Bergensesteenweg 1440 te Anderlecht, om er een opleidingscentrum op het gebied van bouwkunde te huisvesten . Deze opdracht heeft betrekking op een volledige ontwerpopdracht, bestaande uit een vast gedeelte en een voorwaardelijk gedeelte, met aanvullende prestaties zoals: • de studies inzake architectuur, stabiliteit en speciale technieken; • de studie van de gebouwpathologieën; • de prestaties in het kader van de regelgeving met betrekking tot de energieprestatie en het binnenklimaat van gebouwen (EPB); • de brandveiligheidsstudie; • de akoestische en trillingsstudie; • het uitvoeren van een energieaudit; • De fytosanitaire studie en biodiversiteitopmeting; • het opmaken van een beheersplan; • het opmaken van een fasering - Renovatiestrategie en een kwaliteitsplan; • de studie naar de aanwezigheid van asbest (inclusief de herziening van de bestaande asbestinventarissen); • het opstellen van een plan inzake duurzaamheid volgens de GRO-principes; • de toepassing van de BIM-methodologie (Building Information Modeling); • de ondersteuning bij de communicatie.
Internal identifier: 1