See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dokumentace návrhu souboru domů s funkcí městského bydlení na Papírovém náměstí v Liberci – část B
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je návrh souboru městských domů s bytovou funkcí dostupného bydlení na městských pozemcích v oblasti Papírového náměstí, vypracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti dle normových požadavků, požadavků dotčených orgánů a zadavatele (objednatele) v rámci projektu „Městské Bydlení Papírák 2030“. Dále je předmětem plnění této veřejné zakázky návrh přilehlých komunikací a veřejných prostranství kolem bytových domů včetně vnitrobloků a hřišť. Vzhledem k nedávné realizaci některých komunikací budou nové konstrukce komunikací navrženy pouze tam, kde nyní nejsou. U stávajících komunikací budou řešeny pouze nezbytné úpravy – např. dobudování přípojek a rozvodů technické infrastruktury. Předmětem plnění této části veřejné zakázky je část B. Dále je součástí řešení návrh dočasného parkování pro řešené domy u Linserky na pozemcích mezi ulicemi Široká a Orlí.
Internal identifier: PR/AM 3/25
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings, 71320000 Engineering design services, 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
Lot: LOT-0001