2. Procedure
Procedure
Title: Būvniecības ieceres izstrāde telpu vienkāršotai atjaunošanai un autoruzraudzības veikšanai ēkām Pūpolu ielā 7 un Spīķeru ielā 2, Rīgā
Description: Būvniecības ieceres izstrāde telpu vienkāršotai atjaunošanai un autoruzraudzības veikšanai ēkām Pūpolu ielā 7 un Spīķeru ielā 2, Rīgā
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79932000 Interior design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation