See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de intretinere preventiva (revizii tehnice), reparatii si relocari pentru componentele din cadrul solutiei de Securitate din cadrul CNAB ce permit accesul pasagerilor intr-un singur sens (Porti Unisens)
Description: Servicii de intretinere preventiva (revizii tehnice), reparatii si relocari pentru componentele din cadrul solutiei de Securitate din cadrul CNAB ce permit accesul pasagerilor intr-un singur sens (Porti Unisens). Numar zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 15 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificare primite in a 11-a zi inainte de data limita pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 26490194_2026_PAAPD1602171.
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii de intretinere preventiva (revizii tehnice), reparatii si relocari pentru componentele din cadrul solutiei de Securitate din cadrul CNAB ce permit accesul pasagerilor intr-un singur sens (Porti Unisens), conform cerintelor minime din Caietul de Sarcini.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34913000 Miscellaneous spare parts, 35121000 Security equipment