303709-2021 - ResultRomania-Bucharest: Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Contract award notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Acord-cadru având ca obiect prestări servicii de „Închiriere, amplasare și întreținere a toaletelor automate racordabile la rețeaua de canalizare și electricitate, precum și a toaletelor ecologice mobile”
II.1.2.
Main CPV code
90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
II.1.4.
Short description
Prestari servicii de „Închiriere, amplasare si întretinere a toaletelor automate racordabile la reteaua de canalizare si electricitate, precum si a toaletelor ecologice mobile”.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement