See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Brokerdienstverlening m.b.t. de inhuur van externe professionals
Description: Het betreft de verlenging van de bestaande raamovereenkomst voor brokerdienstverlening (inhuur externe professionals) voor een periode van 9 maanden, ter waarborging van continuïteit van onderwijs en bedrijfsvoering.”Zie Mercell T204855
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000