2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa angiografu jednopłaszczyznowego z wyposażeniem, instalacją oraz niezbędną adaptacją istniejącej sali zabiegowej nr 21 w Centralnym Bloku Operacyjnym CSK nr DZPUCK.262.246.2024
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa angiografu jednopłaszczyznowego ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach realizacji zadania inwestycyjnego Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia na lata 2022-2032 w zakresie zadania pn. „Poprawa dostępu do szpitalnej diagnostyki i leczenia chorób sercowo-naczyniowych poprzez dofinansowanie zakupu angiografu”. Zakup angiografu jednopłaszczyznowego z wyposażeniem, instalacją oraz niezbędną adaptacją istniejącej sali zabiegowej nr 21 w Centralnym Bloku Operacyjnym Centralnego Szpitala Klinicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Załączniki 2a do SWZ – Formularz parametrów technicznych oraz Załączniki 2b do SWZ – Program funkcjonalno-Użytkowy (PFU), adaptacja pomieszczeń.
Previous notice: 707088-2024
Internal identifier: DZPUCK.262.246.2024
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2) Zamawiający wyznaczył krótszy termin na składnie i otwarcie ofert ponieważ z uwagi na warunki dotacji przyznanej przez Ministerstwo Zdrowia w ramach realizacji zadania inwestycyjnego Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia i wymóg wydatkowania przyznanych środków do końca 2024 r. zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa angiografu jednopłaszczyznowego z wyposażeniem, instalacją oraz niezbędną adaptacją istniejącej sali zabiegowej nr 21 w Centralnym Bloku Operacyjnym Centralnego Szpitala Klinicznego
Internal identifier: 1