See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de perforare si echipare a sondelor de gaze – 5 Loturi
Description: “Servicii de perforare si echipare a sondelor de gaze” – 5 Loturi LOT 1 - Perforare cu perforatoare lansabile cu cablu geofizic prin garnitura de țevi de extractie sau prăjini de foraj LOT 2 - Perforare cu perforatoare TCP lansabile cu garnitura de țevi extracție LOT 3 - Detectare punct de prindere, detonare si retezare în prăjini de foraj si țevi de extracție LOT 4 - Lansare si setare packere inflatabile pentru coloane LOT 5 - Lansare si setare dopuri de coloană si țevi de extracție conform specificațiilor caietului de sarcini. Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare, in a 11 – a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SICAP semnata cu semnatura electronica extinsa. (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Internal identifier: 14056826/2024/RGZ_S_186.SED
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 76535000 Downhole hole opening services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perforare cu perforatoare lansabile cu cablu geofizic prin garnitura de țevi de extractie sau prăjini de foraj
Description: Entitatea contractanta doreste incheierea unui acord cadru de servicii avand ca obiect “Servicii de perforare si echipare a sondelor de gaze” – LOT 1 - Perforare cu perforatoare lansabile cu cablu geofizic prin garnitura de țevi de extractie sau prăjini de foraj conform specificațiilor caietului de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perforare cu perforatoare TCP lansabile cu garnitura de țevi extracție
Description: Entitatea contractanta doreste incheierea unui acord cadru de servicii avand ca obiect “Servicii de perforare si echipare a sondelor de gaze” – LOT 2 - Perforare cu perforatoare TCP lansabile cu garnitura de țevi extracție
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Detectare punct de prindere, detonare si retezare în prăjini de foraj si țevi de extracție
Description: Entitatea contractanta doreste incheierea unui acord cadru de servicii avand ca obiect “Servicii de perforare si echipare a sondelor de gaze” – LOT 3 - Detectare punct de prindere, detonare si retezare în prăjini de foraj si țevi de extracție
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Lansare si setare packere inflatabile pentru coloane
Description: Entitatea contractanta doreste incheierea unui acord cadru de servicii avand ca obiect “Servicii de perforare si echipare a sondelor de gaze” – LOT 4 - Lansare si setare packere inflatabile pentru coloane
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Lansare si setare dopuri de coloană si țevi de extracție
Description: Entitatea contractanta doreste incheierea unui acord cadru de servicii avand ca obiect “Servicii de perforare si echipare a sondelor de gaze” – LOT 5 -Lansare si setare dopuri de coloană si țevi de extracție
Internal identifier: 5