305756-2026 - Result
Czechia – Surveillance and security systems and devices – Dynamický nákupní systém na dodávky komponent pro dohledové a bezpečnostní systémy
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDynamický nákupní systém na dodávky komponent pro dohledové a bezpečnostní systémy
DescriptionPředmětem DNS jsou dodávky komponent pro dohledové a bezpečnostní kamerové systémy. Součástí předmětu plnění bude především dodávka analogových či IP kamer a souvisejících komponentů, materiálu či náhradních dílů.
Internal identifier2025/09
Type of procedureOther single stage procedure
Main features of the procedureJedná se dílčí veřejné zakázky zadávané v DNS.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
LotLOT-0001
TitleNákup v DNS na dodávky komponent pro dohledové a bezpečnostní systémy
Internal identifier2025/09-DNS09-14