See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: LN 4 – Reparatie Turbina cu abur nr.2 din CTE Grozavesti
Description: LN 4 – Reparatie Turbina cu abur nr.2 din CTE Grozavesti – detalii in Caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor formulate de posibilii ofertanti in termenul stabilit anterior - in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 639/2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50531000 Repair and maintenance services for non-electrical machinery
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: LN 4 – Reparatie Turbina cu abur nr.2 din CTE Grozavesti -detalii in Caietul de sarcini.
Internal identifier: 1