See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de gestionare a spalatoriei
Description: Servicii de gestionare a Spalatoriei din cadrul Spitalului Universitar de Urgenta Bucuresti In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie semnata cu semnătură electronic extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat în condiţiile legii şi încărcata în SEAP.
Internal identifier: 4283570/2024/99
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98311100 Laundry-management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Specificațiile tehnice ce definesc serviciile si cantitatile pentru fiecare produs sunt precizate in caietul de sarci
Internal identifier: 1